Ariston Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Ariston Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

Ariston Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor

ariston Çamaşır makineleri evlerimizde her zaman bulunan, çoğu zaman hayat kurtarıcı haline gelmiş cihazlardır. Her daim kullandığımız, giysilerimizin sürekli temiz olmasını ve mis gibi kokmasını sağlayan bu cihazlar bazen sorun çıkarabilir ve bunlar bizim için can sıkıcı olabilir.

Bu sorunlardan bir tanesi de Ariston Çamaşır Makinesi Su Akıtıyor olmasıdır. Çamaşır makinesi yıkama yaparken su sızması makinemizin üstünün deterjanlanması ve yerlere su akması sürekli banyoyu temizlemeyi gerektirir ve bu hepimiz için yorucu olur. Bu sorunun birden fazla sebebi vardır ve evde yapılacak bir şey yoktur bir çamaşır makinesi servisine başvurmanız gerekmektedir.

Ev hanımlarının, ev içerisinde en çok şikâyet ettiği şey kullandıkları makinelerin dilinden anlamamalarıdır. Bu nedenle herhangi bir arıza söz konusu olduğu zaman ne yapacaklarını şaşırırlar.

Önemli gibi görünen arızalar bazen çok basit bir nedenden kaynaklanabilir. Bu nedenle tamir için servis çağırmadan önce yapılması gereken birkaç şey vardır. Örneğin; çamaşır makinenizi çalıştırdığınız zaman su akıttığını fark ettiniz.

Ariston Çamaşır Makinesi Su AkıtıyorAriston Çamaşır Makinesi Su kacırıyor

Çamaşır Makinesinin Önünden Su Geliyor sa Ön tarafta ve makinenin alt kısmındaki su borularında herhangi bir tıkanıklık meydana gelmiş olabilir. Bu borularda çatlama olmuşsa yine makinenizden su gelecektir.

Kazan Delinmiş Olabilir

Çamaşır makinenizin kazanının delinmiş olma ihtimali vardır. Rulman yataklarının su akıtması nedeniyle de bu sorun oluşabilir. Bu nedenle kazanın ve rulman yataklarının değiştirilmesi gerekecektir.

Pompa Motorunun Kontrolü

Makinenin su akıtma nedeni pompa motorunda meydana gelen bir arızadan kaynaklı olabilir.

çamaşır kurutma makinesi altından su akıtıyor

bosch çamaşır makinesi su akıtıyor
arçelik çamaşır makinesi su akıtıyor
hotpoint ariston çamaşır makinesi su akıtıyor
çamaşır makinesi alttan neden su akıtıyor
samsung çamaşır makinesi deterjan kutusu su akıtıyor
vestel çamaşır makinesi deterjan gözünden su akıtıyor
ariston çamaşır makinesi deterjan gözünden su akıtıyor
lg çamaşır makinesi deterjan gözünden su akıtıyor

Bu sorunun halledilebilmesi için pompa motorunun değişimi gerekebilir.Çamaşır makinenizi, su akıttığı halde tamir ettirmezseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Deneyimli bir ekipten yararlanarak hızlı bir şekilde kaliteli bir hizmet almak isterseniz servisimizi arayın ve randevunuzu alın. Ekibimiz sizlere en kısa zamanda yardımcı olup sorununuzu çözsünler.

Etiketler : çamaşır makinesi su akıtıyor, çamaşır makinesi altından su akıtıyor, çamaşır makinesi su akıtmıyor, çamaşır makinesi su kaçırıyor ne yapabilirim, çamaşır makinesi deterjan alırken su akıtıyor, çamaşır makinesi kapak altından su akıtıyor, çamaşır makinesi neden deterjan yerinden su akıtıyor

30 Nisan 2020
401 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir