Mustafa Kemal Paşa, Nergis Sokağı No:144, 34320, 34320 Avcılar/İstanbul
trende

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

15.08.2021
115
Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi , Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Tamircisi profesyonel kadrosuyla servis, bakım ve onarım hizmeti vermektedir. Bozulan Buzdolabınızın marka ve modeli fark etmeksizin bizden destek alabilirsiniz.başka bir deyişle bizlere Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi Çağrı Merkezimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Piyasada var olan tüm modelleri en ayrıntılı noktasına kadar bilmekte ve sürekli yeni çıkan model ve teknolojiler içinde eğitim görmekteyiz. bu yüzden Sizler ile iletişime geçtiğimiz ilk anda hedefimiz her zaman en kısa sürede ürünlerinizi bitmiş olarak size teslim edebilmektir. sonuçta Bu iş ahlakı ile çalışmakta ve Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi nin bu doğrulardan ayrılmaması sizlere sunduğumuz özelliklerimizden sadece biridir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi her zaman yedek parçalar ile tam hizmet alacak ve geniş donanımlarımız sayesinde uzun süre cihazsız kalmayacaksınız. Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi sürekli büyüyen ve büyümeyi en büyük hedefleri arasına koyan bir teknik servisi olarak size her zaman en kaliteli hizmeti vereceğimizden şüphesiz olmasın.öncelikle Firmamız Seren Servis,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi hizmeti vermektedir. Bu nedenle Yenilenen tüm güncel teknolojileri takip etmekteyiz.Müşterilerimizin memnun kalması bizim için çok önemlidir.

Hedefimiz sadece bir kerelik değil, yıllar boyu sürecek bir dostluk kazanmaktır.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Üstün özellikleri ve teknik donanımı ile beklentilerinizi karşılayan Siemens buzdolabı modelleriniz hiç beklemediğiniz bir anda arıza verebiliyor.Buzdolabı arıza onarımı desteği sunan teknik servis çalışanlarımıza ulaşmak için size bir telefon kadar yakınız. İster servis talep formu doldurarak isterseniz de  0 212 881 25 55 iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşarak buzdolabı arıza tamiri hizmetimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Arızalanan ürünleriniz, Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi hizmeti ile garantili tamir işlemi gerçekleştirilerek, ilk günkü performanslarına getirilerek sizlere teslim ediliyor. Çünkü Tecrübeli teknik servis çalışanlarımıza arızalanan Siemens buzdolabı modellerini, buzdolabı tamiri hizmeti için gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü bölgesinde en iyi hizmet kalitesini sunan Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi sizlere bir telefon kadar yakın.

En iyi hizmet kalitesi politikası ile sizlere hizmet veren Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi alanında uzman servis elemanlarıyla en iyi müşteri memnuniyeti sunar.

değişen parçalarınız 1 yıl garantili olup arıza vermesi durumunda hiçbir ücret alınmadan değişim yapıyoruz.

bundan dolayı,Bu ayrıcalıkların hepsi burada sizleri bekliyor.Bugün Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi denince ilk akla gelen firma olan Seren servis sizlere bir telefon kadar yakın.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi hizmeti ile başarıdan başarıya koşan Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi her daim hizmet kalitesini artırmaktadır. Sizde Seren Servis müşterisi olmak istiyorsanız bizlere bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Servisimizde tüm çalışan elemanlar sertifikaya sahiptir

Buzdolabı Siemens motor değişim fiyatları vb. gibi tüm konularda piyasada ki bir çok firmadan kaliteli malzeme +işçilik+ garanti sunan bir Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi sizlere her zaman müşteri memnuniyetinde hizmet sağlıyoruz.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi olarak buzdolabı bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Beyaz eşya seçerken, enerji tasarrufu, boyu ve kapasitesi belirleyici olan kriterlerdendir. Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi olarak bu yazıda beyaz eşya türleri içerisinden buzdolabı içinde bakım ve onarım servis hizmeti vermekteyiz.

Buzdolapları günlük hayatın kalbinde yer almaktadır. Tüketilen yiyeceklerin korunmasını ve soğutularak muhafaza edilmesini sağlar. Bu nedenle buzdolaplarının düzgün çalışması çok önemlidir. Buzdolabı servisi günlük hayatın en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyası olan buzdolapları içinde servis hizmeti vermektedir.

Buzdolapları sürekli olarak fişte kullanılan beyaz eşyalardır. İçi ve dışı düzenli olarak temizlenmelidir. Çok fazla doldurulmaması gereken buzdolapları eğer kendi özelliği olarak buz temizleme özelliği yoksa düzenli olarak buzları da temizlenmelidir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi  buzdolabı için teknik servis hizmeti verir.Bakım zamanı geldiğinde bakımları yapılmayan beyaz eşyalar zamanla ciddi hasarlara neden olabilirler. Bu nedenle beyaz eşyaların bakımlarını yapmak çok önemlidir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi sayesinde buzdolapları daha uzun süre kullanılıyor.buzdolaplarının yıllık bakımlarını yaparak kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor.

Düzenli bakımları yapılmayan buzdolapları kullanıcılara bazı sorunlar çıkarmaktadır. Bu nedenle buzdolaplarının düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bakım yapmak buzdolabı ve tüm beyaz eşyaların kullanım ömrünü uzatır.

Yaptığımız bütün parça değişimi ve parça tamiri işlemlerine 1 yıl garanti ve bakım hizmeti veriyoruz.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Kısaca servis hizmetimizden söz etmek gerekirse, Beylikdüzü bölgesindeki Tüm Siemens beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini orjinal parçalar için 1 yıl garantili olarak vermekteyiz.

Gezici ekibin size ulaşma süresi duruma göre farklılık gösterir.servis arızayı bulduktan sonra size bilgi verecektir. Yerinde tamir imkânı var ise hemen tamir eder. Eğer tamir süresi uzun yada taşınamaz teknik ekipman gerektiriyor ise cihazınız servis merkezine taşınır. Maliyetlendirme konusunda da içiniz rahat olsun.

Yedek parçanın orjinal yada muadil ürün kullanılması tamamen sizin tercihinize bağlıdır. İki ürün içinde teknik servis elemanlarımızdan yada çağrı merkezimizden teklif alabilirsiniz.

İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi, sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır. Bu da önemli bir hız sağlamaktadır

EVİNİZDEKİ RAHATI HİÇ BOZMAYIN

 servis ekibimiz  evinizdeki rahatı hiç bozmadan arızalı ürünün ön incelemesini yapar.Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise çağrı merkezi uzmanımız size en yakın gezici teknik aracını yönlendirir. Servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar.

Beylikdüzü Siemens buzdolabı kartı arızası

Akıllı cihaz teknolojisini bugün beyaz eşyalarda ve ev aletlerinde de görmek mümkün. Fonksiyonel olarak üretilen ev aletleri hem enerji tasarrufu hem de verim sağlıyor. Örneğin buzdolaplarındaki fonksiyonel özellikler besinlerin çok daha uzun süre taze olarak muhafaza edilmesine yardımcı oluyor. Ancak buzdolabı kartı arızası her zaman var olan bir risk ve önlem almak gerekiyor.

Buzdolabı Kartı Ne İşe Yarar?

Akıllı ev aletlerinin çalışma sistemlerini bilgisayarlara benzetebiliriz. Cihazın fonksiyonları belli komuta merkezlerinden ayarlanır. Buzdolabı kartı olarak bildiğimiz sistem parçası da cihazın beynidir. Bu kartın bozulması da cihazın çalışmaz hâle geldiğini gösterir.

Nitekim kart bozulduktan sonra ilk olarak fonksiyonel soğutma özelliği ortadan kalkacaktır. Yani buzdolabı soğutmaya devam etse bile bunun ölçüsünü ayarlamak imkânsız bir hâl alır.Bu durumda buzdolabı kartının değiştirilmesi ya da tamir edilmesi gerekecektir.

Beylikdüzü Siemens buzdolabı kartı tamiri

Buzdolabı Kart Tamiri

Teknik servisler genellikle tamirat yerine değişim yapmayı tercih ediyor.Dolayısıyla değişim bu durumda daha garanti bir çözüm olacaktır. Ancak teknik servisler bu değişimi her zaman ücretsiz yapmıyor.

Yani dairedeki veya binadaki elektrik tesisatından kaynaklanan bir problem söz konusuysa, bu durum garanti kapsamına girmeyecek ve buzdolabı kartı arızası durumunda tamir, değişim ve kontrol için ek ücret istenecektir. Zira buzdolabı kartı yanması genellikle şebeke probleminden kaynaklanır.

Günlük hayatımızda kullandığımız ev aletleri tıpkı bir bilgisayar gibi teknolojik özelliklere sahip olmakta ve manuel veya ayarlanabilme sistemlerine geçmiştir.Buzdolabın beyni sayılan buzdolabı kartı da bu cihazlar içine girmektedir. Tıpkı diğer ev aletleri gibi bu cihazsal ana beyin de ana makineyi komut haline getirmekte yaramaktadır. Bu buzdolabı kartının da bozulması buzdolabı makinesinin işlevsel anlamda etkisiz hale getirmiş demektir. Kart bozulduktan sonra ilk işletim görevi olarak soğutma fonksiyonlarını devre dışı bırakmaktadır.
Bu durumda yapılması gerek şey buzdolabı kartının değiştirilmesi ve ya tamiratının Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Bakımı

Buzdolabınızda bakıma muhtaçtır, aynı arabanız gibi motorunuz gibi bakım yapılarak daha uzun süreler kullanabilirsiniz. Bu sebeple buzdolabınıza bakım hizmetleri alabildiğinizi Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi nin bu hizmetleri sunduğunu bilmenizi isterim. Yani sizlere en kısa sürede bakım hizmeti vererek yardımcı oluyoruz.

Siemens buzdolabı su akıtıyor

Buzdolabının su akıtmasının çeşitli nedenleri olup bunlar;

Aşağıda sıralanan durumlara göre su sızıntısının nedeni ni anlayabilirsiniz:

Buzdolabının yerini sık değiştirme,Yaz aylarında oluşan su akıntıları,Buzdolabınızı kullandığınız süre; en azından 3 senelik buzdolaplarında akıntı görülme ihtimali fazladır

-Bunların dışında kalabalık aileler tarafından özensiz şekilde kullanılan buzdolapları da su akıntısı yapabilmektedir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi

Su Tahliye Kanalı Temizleme

Buzdolabınızın su sızdırması tahliye borusundan oluşan kirlilikten veya tıkanıklıktan meydana gelebilmektedir. Tahliye kanalını temizlemek için ince ve uzun bir telden yardım alabilirsiniz.

Buzdolabınızın altından su gelmesi durumunda Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi ekiplerinden destek yardım alabilirsiniz. Bu şekilde hızlı bir işlemle buzdolabınızın su akıtma problemini çözmüş olursunuz. Bu işlem kısa sürmekle birlikte gündelik hayatınızda size iş çıkartan su sızıntısından kurulmanızı sağlar. Ancak görmezden gelinen buzdolabının su akıtması durumu daha sonra buzdolabınızda farklı arızaların oluşmasına neden olabilmektedir. Size ufak bir problem olarak gelse de buzdolabınızın ömrünü kısaltabilen bir durumdur.

İnsanlar genelde bu problemi görmezden gelip su akıntısının olduğu yere bir örtü sermek ile yetinirler. Ancak bu şekilde hem sorun çözülmemiş olur hem de buzdolabının çevresine zamanla ağır bir koku yaymasına neden olur. .

Siemens buzdolabı derin dondurucu soğutmuyor

Evimizde ve iş yerlerimizde kullandığımız en önemli elektronik cihazlardan biri buzdolaplarıdır. Buzdolabı yiyecek ve içeceklerin bozulmaması amacı ile saklandığı bir cihazdır. Özellikle de yaz dönemlerinde buzdolabına daha çok ihtiyacımız vardır. Çünkü yiyeceklerin soğutulması gibi önemli bir işlevi bulunmaktadır.

Bu durumun üstesinden gelmek için bazı tesisat kontrollerinin yapılması ve ayar adımlarının takip edilmesi gerekir. 
Öncelikle kapının tam kapandığından emin olun.Bu durumda sıcak hava içeri girer ve soğutma azalır. Bir bezi sıcak su ile ıslatıp, lastikleri sildikten sonra kapağı iki saat boyunca açmayın. Lastikler yumuşayarak birbirine yapışacaktır.

Önce buzdolabınızın içini tamamen boşaltın.Sonra dolabın fişini çekin.4 saat kadar fişi çekili şekilde bekletin.

Bu sırada buzdolabınızın kapağını kapatmayın, kapak açık olsun.4 saat bekledikten sonra buzdolabınızın fişini yeniden takın ve soğutma olup olmadığını kontrol edin.

Buzdolabınız çalışırken kapakları ve kapak lastiklerini kontrol edin.Buzdolabınızın lastiklerinde esneme varsa eğer dışarıdan hava aldığı için soğutma yapmıyordur.Bu şekilde buzdolabınız soğutmadığı gibi içerisinde yer alan besinlerin de erken bozulmasına neden olabilmektedir.

Lastiklerin esneyip esnemediğini anlamak için; buzdolabınızın kapağını kapatmadan arasına bir kağıt yerleştirin. Sonra kapağı kapatın. Buzdolabı kapağı kapanmıyor ise linkten bilgi alabilirsiniz. Buzdolabınızın kapağını kapattıktan sonra eğer kağıdı çok kolay bir şekilde çekebiliyorsanız buzdolabınızın lastiklerinin değişmesi gerekir. Kağıdı çekemiyorsanız lastiklerinde esneme ya da sorun yok demektir.

Buzdolabının soğutma yapmamasının temel sebeplerinden biri de üst fanıdır.Buzdolabınızı kapattıktan sonra iç kısmında bulunan düğmesine basın. Düğmeye bastığınızda ses gelmiyorsa eğer fan çalışmıyordur. Buzdolabı fanı neden çalışmaz adlı makalemizden fan arızaları hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Bu tür uygulamaları ve kontrolleri servis öncesi gerçekleştirmeniz gerekir. İşlemlerden sonra yine de buzdolabınızda çalışma durumu olmazsa eğer Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi çağırma vakti gelmiş demektir.

Buzdolabı fanı neden çalışmaz

Buzdolaplarında iç ve dış olmak üzere iki farklı fan motoru bulunmaktadır. Bu yazımızda iç fan motoru arıza ve çözümleri konusuna değineceğiz.Üç nedende de farklı belirtiler olur.

Buzdolabı İç Fan Motorunun Buz Tutması

Arızanın en yavaş hissedildiği arıza tipidir. Buzdolabınız soğukluğunu yavaş yavaş kaybeder.Bu durumda buzdolabınızın içini dinleyin.

Buzdolabının marka ve modeline bağlı olarak buzdolabının kapandığını belirten düğmeler vardır. Örneğin dijital buzdolaplarında “swich” ya da “lock” tuşu vardır.Bunlara basarak buzdolabına kapandı sinyali gönderip fanı dinleyin. Fanın çalışmasında bir sıkıntı varsa aşağıdaki çözümü uygulayın. Hala aynı sıkıntı varsa Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi ne başvurun.

Buzdolabı İç Fan Motorunun Yanması

Bu tip arızada, buzdolabınızdan hiç fan sesi gelmez. Bazı buzdolapları fan motoru yanınca kendisini otomatik olarak kapatır. Buzdolabı fan motoru yandığında, yani çalışamaz hale geldiğinde buzdolabı soğutma işini tamamen keser. Buzdolabınızda, kötü bir koku oluşur. Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Yetkili servisin motoru tamamen değiştirmesi gerekir.

Buzdolabı İç Fan Motorunun Pervanelerinin Zarar Görmesi

Bu tip arızalarda buzdolabı fanı sesli bir biçimde çalışır. Buzdolabınızı uzun zamandır kullanıyorsanız bu arıza normaldir. İç fan motorunun tamamen değişmesi gerekir.

Buzdolabı İç Fan Motoru Neden Çalışmaz?

Buzdolabı Fan Motorunun Buz Tutması ve Çözümü

Buzdolabınız hangi model olursa olsun aynı çalışma prensibi ile çalışır. Bu bakımdan tüm buzdolabı modellerinde iç fan motoru arızası ya da motorun buz tutması görülebilir.Böyle bir durumda buzdolabı iç fan motorunun pervaneleri buz tutar. İçerisi zaten soğuk olduğu için de buz çözülmez.

Çözüm oldukça basittir.

Buzdolabınızı kapatın.Buzdolabınızın tüm kapaklarını açın.Birkaç saat sonra fandaki buzlar eriyecektir.İki ya da üç saat sonra buzdolabınızı yeniden çalıştırın.Eğer sorun hallolmazsa mutlaka Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi  ile görüşün.

Öncelikle yiyeceklerinizin bozulup bozulmadığını mutlaka kontrol etmeniz gerekiyor.
Buzdolabının kapısının lastikleri birbirine yapışmıyor ve kapı bu yüzden açık kalmış olabilir. Bu durumda sıcak hava içeri girer ve soğutma azalır. Bir bezi sıcak su ile ıslatıp lastikleri sildikten sonra, kapağı iki saat boyunca açmayın. Lastikler yumuşayarak birbirine yapışacaktır.


Soğutma derecelerini gözden geçirin


Soğutmaya başladıktan sonra, normal konumları olan -18 ve +4 derecelere alabilirsiniz.Ayrıca soğuk havanın dağılabilmesi için buzdolabının iç duvarıyla yiyecekler arasında dört parmak boşluk bırakılmalıdır.
 Buzdolabı içine sıcak yiyecek koymamalıdır. Ürünün bulunduğu ortamın çok soğuk veya sıcak olmaması gerekir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı  motor değişimi

Servisimiz Beylikdüzü Siemens Buzdolabı  motor değişimi kompresör değişim hizmetleri sunuyor. Aynı gün içinde tüm buzdolabı modelleri için motor montajı yapıyoruz. Profesyonel teknisyenlerimiz ile tüm işlemleri yerinde yapıyor ve yapılan işlemlere 1 sene garanti veriyoruz. Cihazınıza en uygun motor tipi ve değişim fiyatı almak için Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi ni Dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Dilerseniz 0 212 881 25 55 numaralı  destek alabilirsiniz.

Buzdolabı motoru değiştirmeden önce tüm ölçümler yapılır ve arıza net olarak tespit edilir. Motor arızası kesin ise motor yerinden sökülür ve yeni motor yerine takılır. Tüm bağlantılar ve sibop oksijen kaynağı ile kaynatılır. Eski motorun zarar verme ihtimaline karşı cihaza vakum motoru ile vakum yapılır. Bar göstergesi baz alınarak vakum bitince yeni gaz şarjı yapılır. Bu sırada cihazın derin dondurucu kısmına yerleştirilen ısı sensörü ile derece kontrolü sürekli yapılır. Gaz şarjı bittikten sonra tüm bağlantılar kontrol edilir ve cihaz toparlandıktan sonra yerine yerleştirilir. Takılan motorun 1 sene garantisi vardır.

Buzdolabı filtresi ne işe yarar? Filtre sayesinde tıkanma sorunu olmaz ve motor sorunsuz çalışır.

Buzdolabı gaz şarjı nasıl yapılır

Buzdolabınızın özelliğine göre aynı gaz şarjı yapılır. R600 ve 34 gaz modellerinden hangisi varsa direkt olarak o kullanılmalıdır. Aksi taktirde cihaz çalışmaz. Gaz şarjı için cihazın girişine sibop takılır. Bu siboptan direkt olarak tüp ile gaz şarjı yapılır. Manometre ile gaz verilir ve her dolabın ölçüsü farklıdır. Buzdolabına gaz şarjı yapılır yapılmaz cihaz soğutmaya başlar. Manometre dışında cihazın verdiği tepkiler ile de gaz şarjı tamamlandı mı tamamlanmadı mı anlaşılır.

Buzdolabı gazı biter mi? En çok bu yanılgıya düşülür. Buzdolabını delmediğiniz sürece gaz kaçmaz veya bitmez. Muhakkak bir yerde kaçak vardır. Gövde kaçaklarını bulmak uğraş ister. Fakat görünürdeki tüm kaçaklar oksijen kaynağı ile kapatılır.

BUZDOLABI MOTOR DEĞİŞİM FİYATI NEDİR?

Buzdolabı motorlarının standart bir değişim fiyatı yoktur. Her cihazda aynı motor yoktur. Gazları bile farklıdır. R600, 134 gaz çeşidine ve cihazın üstündeki motorun beygirine göre fiyat değişir. Fakat cihazınızın modelini öğrenip 0212 881 25 55  numaramızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi kaliteli motor kullanmaktadır. Motor kalitesini nasıl anlarsınız ? Motor aluminyum sarma ise basittir. Bakır ise kalitelidir. Peki bunu nasıl anlayacaksınız? Ağırlıktan. Ağır olan kalitelidir. Aralarında 3 kg fark vardır.

Buzdolabının Üst Tarafı Soğutuyor Alt Tarafı Soğutmuyor:

Buzdolabının su tahliyesini yapan bir hortum vardır, gıda pislikleri ve diğer atıklar burayı tıkaya bilir kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Eğer arıza halan devam ediyorsa elektrik ve elektronik bölümlerinde bir arıza vardır servis aramakta fayda var.

Buzdolabının Altı Soğutuyor Üstü Soğutmuyor:

Öncelikle kontrol edilmesi gereken üst tarafın kapak butonudur. Bu buton kapı basmadığın da yada bozulduğunda açık devre olur ve buzdolabı çalışmaz kısaca soğutma olmaz. Diğer bir problem ise defrost rezistansı bozulmuş ise buzdolabının evaporatörü üzerindeki buzun erimesini engeller ve buda dolap içi sirkülasyonu engeller ve buzdolabı işlevini gerçekleştirmez.

Buzdolabının Altı Karlama Yapıyor:

Buzdolabınızın altı karlama yapıyorsa bu düzgün çalışmadığının göstergesidir ve radyatörü işlevini yapmadığı anlamına gelir radyatör temizlenerek bu problem çözülmüş olur.

BUZDOLABIM SES YAPIYOR VEYA GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞIYOR 

Günümüzde kullanmakta olduğumuz buzdolabları 2′ ye ayrılır en çok satılan No-Frost cihazlardır diğeri ise Statik gövdeden soğutmalı (Karlama yapan) ürünlerdir. En yüksek desibel oranına sahip ürünlerimizde No-Frost ürünlerdir

çünkü No-Frost ürünlerde Statik buzdolablarından farkı hava sirkülosyonunu sağlayan iç fan motoru bulunmaktadır buda doğal olarak desibel oranını etkilemektedir, lakin No-Frost cihazlar da karlama buzlama yapmadığı için hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Buzdolablarımızda olası ses sorunlarının nedenleri şunlardır;

Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi

1- Zemine göre ayak ayarının dengesiz olması titreşim sesi yaptırabilir

2- Raflara yerleştirdiğimiz cam şişelerin birbiri ile temasında oluşabilecek titreşim sesi

3- No-Frost buzdolapları defrost (dinlenme,eritme) işlemine geçtiğinde buz kırma sesi olarak adlandırğımız çat, çut , pat sesleri olabilir normal durumlardır buzdolabının gövde kalınlığına göre markadan markaya ses desibeli farklılık gösterebilir. Diğer bir ismi ise Genleşme sesidir.

4- No-frost buzdolablarımızda iç fan veya dış fan arızalarında fan ses yapabilmektedir. No-Frost cihazlarımızın hepsinde iç fan vardır, lakin bazı markalarda veya modellerinde Komprosörün (motor)  arka kısmındada Dış fan motoru bulunmaktadır

ve dış fan motorunun arızalanma olasılığı çok yüksektir dış fan motoru arızalandığında gıcırtı sesi kesintisiz yapar çalıştığı sürece, eğerki dış fan motoru ses yapmaya başlamışsa bozulmaya yakındır ve dış fan motoru ana motoru soğutan fandır ve bu arızalanıp durur ise kısa sürede ana komprosör (motor) aşırı ısınıp arızanızın maliyetini arttırmaktadır. Diger fanımız ise iç fan motorumuz buzdolabımızın kapısını açtığında durur kapattığımızda devreye girer eğerki kapıyı açtığımızda fanın sesi duruyor ve kapattığımızda fanımız sesli çalışıyor ise iç fanımız arızalıdır, Bu durumlarda mutlaka Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmenizde fayda vardır diğer oluşabilecek arızalarınızın önüne geçmiş olursunuz.

5- No-Frost cihazlarımızda evapatör(dondurucu panel)  kısmında  aşırı kar oluşması ve bu karlamanın fanın pervanesinin kanatlarına sürtmesi ile oluşan çatırtı sesidir genellikle hotpoint ariston marka buzdolablarında çokca bu arıza ile karşılaşmaktayız diğer markalardada aynı sorunlar oluşmaktadır bu tip durumlarda mutlaka Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmenizde fayda vardır.

6- Buzdolabımız çalışmaya başladığında metalik gürültülü olarak çalışıyor ise ana komprosör (motor) arızalanmıştır ve siz bu ses ile karşılaşıp halen cihazınızı bu şekilde kullanmaya devam ederseniz süpriz bir şekilde cihazınız sizi yarı yolda bırakabilir, bu tip durumlarda mutlaka Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmenizde yarar olacaktır.

Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi ne arıza Kaydı Bırakmak İçin Lütfen Çağrı Merkezimizi  Arıyarak Bizlere İletiniz İlginiz İçin Teşekkür Ederiz…

Beylikdüzü Siemens buzdolabı servisi

konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.kullandığımız yedek parça ve işçiliğimize güveniyoruz. Onarım sonrasında parça garantisi veriyoruz.
için müşteri hizmetleri memnuniyeti önemlidir. aradığınız andan itibaren en geç 1 saat içinde size ulaşır.

Beylikdüzü Bölgesi için en çok talep edilen hizmet başlıklarımızdan bazıları aşağıdaki listede belirtilmiştir.

Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servisi,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Tamiri,Beylikdüzü Siemens Servis,Beylikdüzü Siemens Servisi,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servis,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Teknik Servisi,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Motoru Tamiri,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Kart Tamiri,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Arıza,Beylikdüzü Siemens Buzdolabı Servis Telefon

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: