Mustafa Kemal Paşa, Nergis Sokağı No:144, 34320, 34320 Avcılar/İstanbul
trende

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

16.08.2021
130
Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi , Büyükçekmece buzdolabı tamircisi , Büyükçekmece buzdolabı servis ücretleri,Büyükçekmece buzdolabı lastik değişimi, buzdolapı lambası nasıl değiştirilir,Büyükçekmece buzdolabı termostat fiyatları,Büyükçekmece buzdolabı kompresör fiyatı,Büyükçekmece buzdolabı servisi servis ücretleri,Büyükçekmece Buzdolabı  motor değişimi,Büyükçekmece En yakın buzdolabı servisi,Büyükçekmece buzdolabı tamircisi tel,Büyükçekmece beyaz eşya tamircisi,Büyükçekmece  buzdolabı kart tamiri,Büyükçekmece buzdolabı tamir fiyatları, aramasını Google de yapıyorsanız Büyükçekmece Buzdolabı Servisi İhtiyacınız var demek tir

başka bir deyişle Büyükçekmece Buzdolabı Servisi ihtiyacınız bulunuyorsa buzdolabı servisi ekiplerimiz sizlere her markada en etkili servis ve tamir işlerini sağlayacaktır. Buzdolabı motoru ateş gibi yanması koşulunda buzdolabı arızaya geçmeden Büyükçekmece Buzdolabı Servisi ekibimizden bilgi ve tamir hizmeti alabilirsiniz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak yukarıda bahsi geçen beyaz eşya arızalarınızda sizlere yardımcı olmaktadır. Bizleri arayarak adresinizi iletmeniz yeterlidir.Uzman ekiplerimiz adresinize gelerek arıza tespiti için gerekli işlemleri yapmaya başlıyor. Arızanın durumuna göre evinizde ofisinizde işyerinizde tamirini onarımını gerçekleştiriyoruz. Eğer arıza ciddi ise atölyemize araçlarımız vasıtası ile arızalı ürünlerinizi atölyemizde bakım ve onarım için gerekli işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak Hızlı,Güvenilir,Uzman 5 farklı Teknik Ekip aracıyla ile sizlerleyiz. Orijinal yedek parça ve yapılan her işleme uygulanan 1 sene garanti ile önceliğimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.Esenyurt,Avcılar,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Bahçeşehir,Gürpınar,Yakuplu ,bölgesine çıkan Buzdolabı Servisi Ekiplerimizle sizinle çalışmaktan memnun oluruz

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi aramanızla birlikte alanında uzman ustalarımız-tamircilerimiz aynı gün içinde adresinize gelerek cihazlarınızın tamiri ve tamir tutarı hakında size bilgi vererek tamir ve bakımlarını yapıyorlar.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi ile sektördeki yerimizi uzun yıllardan bu yana yapmış olduğumuz tamir hizmetlerimizdeki başarılarla sağlamlaştırdık. Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak “Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı Büyükçekmece Buzdolabı Servisi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Buzdolabı tamirin de en fazla ücret tutan yedek parça motor değişimidir

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak siz değerli müşterilerimize En Uygun, Güvenilir, Kaliteli ve Hesaplı Buzdolabı Tamircisi hizmetini seviyoruz. Asla gecikme olmadan 30 Dk servis süresi ile hizmetinizdeyiz!

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak hizmet veren firmamız Buzdolabı tamiri, Buzdolabı bakımı, Buzdolabı montajı, Buzdolabı gaz dolumu, Buzdolabı demontaj v.b işlerde siz değerli müşterilerimize en kaliteli , en iyi ve en hızlı hizmeti vermekteyiz. Uzman kadromuz 7 gün 24 saat en hesaplı hizmeti vermekteyiz. 0 212 881 25 55 Telefon numaramızdan bize ulaşmanız yeterlidir.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi  buzdolabı tamiri  Uzman bir ekip tarafından kaliteli bir biçimde yapılmalıdır. İşinde uzman olmayan kişiler cihazınızın çalışma performansını etkilemekle kalmayıp cihazınızın bozulmasına da sebep olmaktadır. Gündelik hayatınızda vazgeçilmez bir makine olan buzdolabı, insan hayatının temel ihtiyaçlarından meyve, sebze, yemek, ekmek, su,  yoğurt, baklagiller, ilaçlar ve sayılabilecek daha yiyecek ve içecekleri buzdolabı gibi koruyucu bir eşyanın içinde ömrünü uzatarak ve uzun zamanlar koruyabilmek için kullanabilirsiniz. Hayatımızdaki önemli ihtiyaçların muhafaza edilmesine yarayan buzdolabının arızalanması çok büyük sebeplere yol açabilir.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi bu noktada, buzdolaplarımızın bozulmasında ilk arayacağınız yer olmakta ve buzdolabınızın tamir edilmesini talep ettiğimiz firmanın işinin uzmanı olduğundan emin olmalısınız. Buzdolabı servisleri tamir işini  hızlı bir şekilde yapmalıdır ki dolapların içinde bulunan yiyecek, içecek, gıdalar, ilaçlar buzdolabınız çalışmadığı için ısınıp bozulmaya sebep olacaktır. En iyi Buzdolabı Tamircileri için Sitemizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.Büyükçekmece Buzdolabı Servisi hizmetimiz uzun yılardır hizmet vermektedir. Kaliteli, hesaplı ve en iyi hizmeti almak için bizimle 0 212 881 25 55 numaramızdan iletişime geçin!

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere  hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Birçok marka buzdolabında, bize ulaştığınız takdirde buzdolabı markanıza göre alanında uzman ve yetkili buzdolabı tamirci ekibimizi adresinize yönlendirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.
Büyükçekmece Buzdolabı Servisi , sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Konusunda uzman ve uzman ekibimiz ile zamanında ve doğru müdahaleler ile buzdolabınızda meydana gelen arızaları en kısa sürede çözecektir. Büyükçekmece Buzdolabı Servisi merkezimize bildirdiğiniz tüm buzdolabı problemi bildirimleriniz, alanında uzmanlaşmış kalifiye teknik servis ekibimiz tarafından incelenerek size geri dönüşümde bulunulacaktır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.
Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile buzdolaplarınızı en kısa sürede tamir etmek için çalışıyoruz.
Evlerinizde ya da işyerlerinizde buzdolapları zamanla arızalanabilir ve sizi zor duruma sokabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey 0 212 881 25 55 Telefon numaramızdan bize ulaşmak. Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi merkezi olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz. Sizlere buzdolabınızın sorununu gidermek için en iyi teklifi veriyor, daha sonra isteğiniz doğrultusunda tamir işlemine başlıyoruz. Buzdolabı tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi, buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir. Uzman kadromuzdan hızlı ve güvenli bir buzdolabı tamir servisi hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey 0 212 881 25 55 Telefon numaramızdan bize ulaşmak

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi  olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız. Büyükçekmece Buzdolabı Servisi, gün içi ve hızlı bir hizmet sağlayarak müşterilerimizin sahip olduğu ürünlerden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin ve cihazlarla yaşanan sorunların en aza indirgenmesini amaçlamaktayız. Bununla birlikte, buzdolabı tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen talepleri kontrol etmekte ve hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadır.

Servis hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar.  destek ve bakım onarım hizmeti sağlayarak ve güvenli hizmet sunarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bunun yanında servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan tüm tüm müşterilerimize, gerekli ihtiyaçlarını hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz.

Bu noktada profesyonel ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir servisi hizmeti veriyoruz. Geniş yedek parça stoğumuz ile birçok ev tipi buzdolabı markasına geniş kapsamlı buzdolabı tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi, sizlere sanayi tipi buzdolaplarınızın arızasında da yardımcı oluyor. Sanayi tipi buzdolabınız varsa, karşılaştığınız her türlü tamir ve bakım durumu için bizleri arayabilir, teknik servis talep edebilirsiniz.

Sanayi tipi buzdolaplarında değişmesi gereken parçalarınız için kaliteli yedek parçalar kullanıyor ve kullandığımız her parça için garanti veriyoruz. Buzdolabı tamir servisi olarak sorunlarının hızlı çözümü için çalışıyoruz. Birçok marka ve model sanayi tipi buzdolabı servis desteği için sitemizde bulunan online formu doldurup bizlerden servis talep edebilirsiniz.

Sanayi buzdolabı servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet deneyimi sunmayı hedef edinmekle birlikte, soğutma sisteminizin gerekli olduğu durumlarda tamirini yapıyor ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya servis merkezi olarak, tüm marka ve model sanayi tipi buzdolabı tamirlerinde alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizlerle iletişime geçebilir, hızlı ve güvenilir servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sanayi tipi buzdolabı servis hizmetlerinde müşterilerimize düzenli servis bakımı sunarak, cihazlarından maksimum seviyede verim almalarını sağlıyoruz. Zamanında ve düzenli olarak yapılan bakım çalışmaları, ekipmanlarınızın çok daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Bununla birlikte düzenli servis bakımı, cihazınızın ömrünü uzatır, sistem verimliliğini arttırır ve enerji giderlerinden tasarruf sağlayarak sizlere daha iyi bir cihaz deneyimi sunar. Eğer sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir arıza ile karşılaşırsanız ya da düzenli olarak bakım onarım çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey 0 212 881 25 55 Telefon numaramızdan bize ulaşmak

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Ev ya da işyerlerinizde kullandığınız buzdolaplarınızda zamanla performans düşüşü yaşanabilir ya da aniden arızalanabilir. Bu gibi durumlar, pek çok insanı zor duruma düşürmektedir. Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır.

Bu noktada Büyükçekmece Buzdolabı Servisi hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Herhangi bir arıza yaşadığınızda ya da buzdolabınızda performans düşüklüğü gibi problemler yaşadığınızı hissettiğinizde, bizlere  ulaşabilirsiniz. Teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden uzman servis kadromuz ile evlerinize gelerek sorunlarınızı tespit edecek ve isteğiniz doğrultusunda tamir işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde öncelikle yapmanız gereken tek şey 0 212 881 25 55 Telefon numaramızdan bize ulaşmak. Daha sonra çağrı merkezimiz size geri dönüş yapacaktır. İsteğiniz doğrultusunda size en yakın ekibimiz, en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir ve sorununuzu tespit edilir. Daha sonra uzman kadromuz tarafından, yine sizin isteğiniz doğrultusunda anında tamir hizmeti gerçekleştirilir. Bazı durumlarda buzdolaplarını servis formu ile kendi tamir atölyemize alıp, tamir hizmetini burada gerçekleştirmekteyiz.

İsteğiniz doğrultusunda ekibimiz belirtilen adrese gelir ve sorununuzu en kısa sürede çözmeye çalışır. Kaliteli, yerinde ve hızlı buzdolabı servis imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolapları, karmaşık elektrik, elektronik ve mekanik sistemleri bir arada barındıran bir termodinamik sistem olarak nitelendirilebilir. Bir buzdolabı satın alındığı ve kurulduğu andan itibaren sürekli olarak durmaksızın çalışan bir sisteme sahiptir. Bu yoğun yük, mekanik ve elektronik elemanların zamanla bozulmasına ve tamir gereksinimine yol açmaktadır

Buzdolabınızdan en iyi verimi almak için dolabınızın sağlıklı çalışması gerekir. Bakımı yapılmayan Buzdolabının ömrü kısalır. Düzgün çalışmaz gıdaların bozulmasına neden olur. Bunun yanı sıra cihazınız düzgün çalışmadığı için fazla elektrik harcar bu faturanıza olumsuz yansıyacaktır. Buzdolabı bakımı en az 6 ayda bir uzman ekip tarafından yapılmalıdır.

Buzdolabı Arızaları ve Cözümleri

Buzdolabınızda Karşılaşabileceğiniz genel arızalar şu şekildedir

Buzdolabım sesli çalışıyor

Buzdolabı çalışırken ses çıkarması belirli bir seviyeye kadar normal karşılanmaktadır. Ancak cihazınızın bulunduğu ortamın ısısının değişmesi sonucunda daha çok ya da daha az gürültü ile çalışması mümküdür. Fakat rahatsız edici düzeyde bir cızırtı ya da gürültülü bir çalışma söz konusu ise, cihazınızın bulunduğu zeminde bir problem olabilir. Buzdolabınız eğer düz bir zeminde değilse ya da zayıf bir zemindeyse gürültü yaparak çalışabilir.

Buzdolabı gazı kaç senede biter

Gaz asla içeri girmediği ve asla dışarı çıkmadığı için, çevrimsel olduğu için gazın bitmesi imkansızdır. Bitirmek için tek şans, uzun yıllar boyunca görülebilecek bir olay olan bir gaz kaçağıdır. Ne kadar sıkı olursa olsun gaz kaçakları her zaman olur ama son 10 yılda oldu.

Buzdolabının içi neden buz tutar

Buzdolabınızın iç yapısında bulunan nem, soğutma bölmesinin arkasına ulaşır ve donar. Böyle bir durumda buzdolabında otomatik olarak devreye giren defrost fonksiyonu ile yeniden eritilmesi garanti edilir. Buzdolabınızda bu fonksiyon etkinleştirildiğinde buz eriyecektir.

Buzdolabının içi neden ıslanır

İç terleme genellikle nemin filtrelenmesinden kaynaklanır, belki de kapıdaki elastikin kuruması ve buzdolabına sıcak hava girmesine izin vermesi nedeniyle. Özellikle donma ihtimali olmayan bir buzdolabında kapının aşırı açılması da terlemeyi artırır.

Buzdolabı neden su akıtır

Sıcak yiyecekleri buzdolabına koymamalısınız. Ürünün yerleştirildiği ortam ne çok soğuk ne de çok sıcak olmalıdır. Aksi takdirde buzdolabınız ter ve su sızıntısı sorunları yaşayacaktır. Arka duvarda kar ve buz görünüyorsa mutlaka suyun buzunu çözmelisiniz.

Buzdolabı termostatı nasıl çalışır

Termostatın doğrudan amacı, tüketici tarafından ayarlanan sıcaklığı korumaktır. Kompresyonlu soğutucularda termostat kompresör motorunu açar ve kapatır, ısıtıcılı soğutucularda ise ısıtıcıyı kapatır.

Buzdolabı güneşten etkilenir mi

Buzdolabı, doğrudan güneş ışığına maruz kalan yerlere, fırınların ve kalorifer radyatörlerinin yanına yerleştirilmemelidir. Nofrost buzdolabının enerji tüketimi, diğer buzdolaplarının iki katıdır. Yüksek verimlilik daha az enerji tüketir.

No Frost Buzdolabı neden kar yapar Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Antifriz özelliği olmayan buzdolaplarında bu sorun genellikle üst veya alt kapakların açık olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca buzdolabının dondurucu bölümü çok doluysa ve hava kanallarının önü tıkalıysa, dondurucu bölmesinin bazı bölümlerinde buzlanma meydana gelebilir.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı kapı butonu ne işe yarar

Kapı açma düğmesini bulun. Kapı açma düğmesinin işlevi, kapı kapatıldığında iç lambaları kapatmak ve dahili fan motorunu etkinleştirmektir. Kapı açıldığında iç aydınlatma yanar ve dahili fan motoru durur.

Altus Derin dondurucu neden alarm veriyor

Buzdolabını açın ve tutabileceğinden daha fazla malzeme olup olmadığını kontrol edin. Çok fazla öğe eklediyseniz, bunları silin. Sıcaklık çok yüksek olduğu için alarm veriyor. Ayrıca buzdolabı kapağında herhangi bir sızıntı varsa bunların çıkarılması gerekir

Büyükçekmece Buzdolabı ServisiBuzdolabının alt kısmı soğutmuyor neden

Öncelikle buzdolabının üstü soğumazken altı da soğumazsa ilk akla gelen ihtimal aralarındaki akşam besleme bağlantısının dondan dolayı tıkanmış olmasıdır. Bu nedenle amaç buzdolabının fişini çekmek, vanaları tamamen açmak ve en az 48 saat beklemektir.

Buzdolabı neden çok buz yapar

Bazı çevresel faktör ve kurulum sorunları, buzdolabının çok soğuk olmasına neden olabilir. Çoğu zaman, buzdolabının aşırı ısınmasının nedeni, buzdolabındaki soğutma kapasitesini ayarlayan termostat düğmesinin neredeyse 2 santigrat dereceye ayarlanmış olmasıdır.

Buzdolabı gazı bittiği nasıl anlaşılır

Her şeyden önce, buzdolabınızın prize takılı olduğu prizi kontrol etmeniz gerekir. O zaman buzdolabının soğutucusunu düşünmelisiniz. Motor çalışıyor ancak soğumuyorsa, gazı bitmiş olabilir. Motor çalışmıyor ve soğuyorsa, buzdolabı motorunun arızalanması olasıdır.

Buzdolabının Buzlugu neden Sogutmaz

Buzdolabınızda eriyen buz, su kanalını tıkamış olabilir ve orada kalan su tıkanmış olabilir ve hava kanalları suyla dolacaktır, bu nedenle su kanallarında buzlanma oluşacaktır ve buzdolabınızın bozulduğuna dair bir hata alabilirsiniz. alttan soğutmuyor ama üstten de soğutmuyor. Diğer bir neden, hasarlı bir iç ünite fan motorudur.

Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor neden

Buzdolabının kapağını açtığınızda ışık yanıyor ancak soğuk değilse, buzdolabınızda elektrik var ama bileşen arızası nedeniyle çalışamıyor demektir. Bu durumda buzdolabının motorunu, soğutma kanallarını ve fanını kontrol etmek gerekir.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Soğutmuyorsa ne yapmak lazım

Buzdolabında soğutma sorununuz varsa, tamamen boşaltın. Dolabın fişini çekin ve 4 saat orada bırakın. Buzdolabının kapısı açık olmalıdır. 4 saat sonra buzdolabının fişini prize takınız ve soğumuş mu kontrol ediniz. Buzdolabı çalışırken kapak ve lastikleri kontrol edilmelidir.

Buzdolabı çalışıyor ama Soğutmuyorsa arıza nedir Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Kompresör arızalı olabilir. Buzdolabınızın arkasındaki evaporatörün üstü karla kaplı olabilir. Buzdolabınızın içindekiler yanmış olabilir. Zamanlayıcılı buzdolaplarında zamanlayıcı sorunları olabilir.

Buzdolabı ışığı neden yanmaz

Akla gelen ilk sebep, ampulün patlamış veya yanmış olma ihtimalidir ve bu sorunun çözümü çok basittir. Ampulü hemen buzdolabından çıkarın ve ampulü aynı değerde olan bir elektrikçiye değiştirtin. Muhtemelen bu, “buzdolabı ışığı yanmıyor” sorununuzu çözecektir. Sorun çözülmez ise Büyükçekmece Buzdolabı Servisi arayarak bir arıza kaydı oluşturun teknik ekibimiz gelip arızanızı çözsünler.

No Frost Buzdolabı neden alarm verir

Buzdolabını açın ve kaldırabileceğinden daha fazla malzeme olup olmadığını kontrol edin. Çok fazla öğe eklediyseniz, bunları çıkartın . Sıcaklık çok yüksek olduğu için alarm verir. Fan soğutmadan durma modunda olduğu için sıcaklık yükseldi ve alarm çaldı.

Buzdolabı kaç derece olmalıdır

Buzdolabı için ideal soğutma sıcaklığı yazın 25 derece, kışın 58 derece arasında olmalıdır. Bakteri oluşumu düşük seviyelere yavaşlar ve korunmuş gıdalar daha sağlıklıdır.

Buzdolabına nasıl reset atılır

“Dondurucu” ve “Ref” düğmelerine aynı anda 8 saniye boyunca basın; sıfırlama işlemi çalışmalıdır. Buzdolabı Ekranı Sıfırlama Yöntemi 5 – “dondurma” ve “tatil” düğmelerini 8 ila 10 saniye basılı tutun, ekran sıfırlanır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı sensörü nedir

Sıcaklık arttıkça direnci düşürme özelliğine sahiptir. Buzdolabı üzerindeki sensörlerin görevi bulundukları alanın sıcaklığını tespit edip elektronik kontrol paneline iletmektir. Dondurucudaki sıcaklığı algılar ve mikroişlemciye iletir.

No Frost buzdolabı soğutma ayarı nasıl yapılır

Buzdolabınızın kapısını açtığınızda yanda veya arkasında bir termostat düğmesi (sıcaklık düzenleyici) ve çevresinde derece göstergeleri göreceksiniz. Orta ısıyı tercih ediyorsanız düğmeyi 4 dereceye çevirin; En soğuk yeri seviyorsanız, 2 santigrat dereceye ayarlayın.

Buzdolabı Manuel kış ayarı kaç olmalı

Ülkemizdeki hava şartlarına göre +4 -18 derece civarını ideal olarak kabul ediyoruz. Yani buzdolabının dondurucu bölümü -18 iken soğutma bölümü +4 olmalıdır.

Buzdolabında kırmızı ünlem işareti ne demek

Buzdolabının ekranında kırmızı bir ünlem işareti yanıp sönüyorsa, sıcaklıkta bir sorun olduğunu gösterir. Buzdolabı arızalı ünlem işareti yanıp sönmeye başladığında, buzdolabının içindeki sıcaklık artmış demektir. Dondurucunun sıcaklığını birkaç derece düşürebilirsiniz.

buzdolabı alarm ışığı neden yanar

Sıcaklık çok yüksek olduğu için alarm verir. Seviyesi normal seviyeye ulaştığında sorun çözülecektir. Sorun malzemeden kaynaklanmıyorsa, kapağı açtığınızda gördüğünüz fanın dönüp dönmediğini kontrol ediniz. Fan soğutmadan stop modunda olduğu için sıcaklık yükseldi ve alarm kesildi.

Buzdolabı Focus cool nedir

Odak Soğutma Fonksiyon Düğmesi: Soğutucuyu otomatik olarak hızlı bir şekilde soğutmak için. Hızlı dondurma işlevi düğmesi: hızlı dondurma işlevini kullanmak istediğinizde kullanılır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tatil modu nedir

Özellikle bazı buzdolaplarında yiyecekleri minimum sıcaklıkta tutan bir bekleme modu vardır. Bu mod, buzdolabınızı minimum sıcaklıkta tutar ve buzdolabında bıraktığınızda yiyeceklerinizi bulmanızı sağlar. Ayrıca kompresör bu modda kalıcı olarak etkinleştirilmediğinden enerji tasarrufu da sağlarsınız.

Sebzelik Kısmında Sürekli Su Birikiyor 

Buzdolabınız sebzelik kısmında sürekli su damlıyor ise nedeni ısıtıcı problemidir. Cihazınızın fişini 32 saat süre ike çekip kapakları açık bekletin. 32 saat sonra fişi tekrar takip çalıştırın. Hem alt kısım soğuyor hemde sebzelik kısmında su oluşmuyorsa problem giderilmiş demektir.

Buzdolabınız Duman Çıkardı Ve Sigorta Attiriyor İse 

Eğer buzdolabınız da duman ve yanik kokusu geldi ise hemen Beyazeşya servis desteği alın. Çünkü buzdolabınız da kısa devre olmuş veya yanmış parça olabilir. Teknik destek alırken buzdolabı konusunda yeterlilik belgeleri olan usta ile çalışınız. Buzdolabının fişini çekip Büyükçekmece Buzdolabı Servisi bekleyiniz.

Buzdolabı Termostat Arızası

Buzdolabı içerisindeki derece ve ısı değerlerini ölçmeye yarayan parçadır. Buzdolabının dondurucu kısmında bulunan termostat arıza yaptığında cihaz içerisini komple soğutur ve kanallar buz tutar. Bu sayede alt tarafa soğuk hava gönderemez. Bu şekilde termostat arızası anlaşılır. Termostat değişmeden önce en az 24 saat fiş çekilip buzdolabının kapakları açık bırakılarak erimeye bırakılır. Buzdolabı Termostat Arızası çözümü olarak termostat değişimi yapılır.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı Kapı Yönü Nasıl Değişir

Bir çok buzdolabı kapısı yön değişimine uygun olarak üretilmiştir. Öncelikle pim ve menteşeler sökülüp diğer tarafa takılır. Eğer aparat gerekiyor ise aparat tedarik edilir. Diğer taraftan kullanım mümkün ise diğer tarafa aktarımı sağlanır. Alt ve üst kapılar denge seviyesine göre ayarlanır ve buzdolabı kapı yönü değişimi tamamlanmış olur. Buzdolabı Kapı Yönü Değişimi ücreti 200 TL ile 300 TL arasında cihaza ve modele göre farklılık gösterebilir.

Buzdolabı Kapak Kapanmıyorsa Ne Yapmalı  Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Eğer Buzdolabınızın kapak lastiği tutmuyorsa, kapağı elinizle bastırarak kapatın. Sert bi baskı uygulayarak kapağı sabit tutun. ( koli bantı kullanabilirsiniz )
Kaynar suyu lastiğin üzerine haşlarcasına dökün. İşlemi bir kaç kez tekrarlayabilirsiniz. Bu süreçte kapak sabit olmalı ki lastikler düzgün şekil alabilsinler.
Eğer uyguladığımız bu işlem kesin sonuç getirmediyse teknik servis iletişim telefon numarasını arayıp kayıt oluşturabilirsiniz.

Buzdolabı Ünlem İşareti Nasıl Gider 

Buzdolabı Ünlem İşareti ne demek Buzdolabının bulunduğu ortam ısısı ve cihazın gövde ısısı artması sonucunda ünlem işareti uyarısı verir. Cihazın ön tarafında bulunan tuşlar ile bu işareti kaldırabilirsiniz. Eğer buzdolabı ünlem işareti yanı sıra soğutma da yapmıyorsa en kısa süre içerisinde teknik servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

Buzdolabı Altı Soğutmuyor Su akıtıyor  

Buzdolabının dondurucu özelliğinin yanı sıra sistemsel bazı özellikleri de vardır. Eğer dolap kendi içerisindeki kanallara kadar buzlanma yaptıysa blokaj olmuş demektir. Cihazın fişi çekilerek 2 gün kapakları açık şekilde bekletilmeli. İçerisindeki kanalların blokajı çözüldükten sonra tekrar fişi takılarak test edilir. Kanallarda ki buzlanma eridikçe alt kısımdan su akmaya başlar. Sorun çözülmediyse tekrar soğutmama problemi ve su akıtma problemi var ise en hızlı şekilde teknik servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi

Buzdolabı içinde arka duvarında su damlacıkları neden oluşuyor

Günümüzde pek çok buzdolabının otomatik buz çözme özelliği bulunmaktadır. Bu özelliğe sahip cihazlarda arka duvarında su damlacıklarının görülmesi normal bir durumdur. Nofrost, yani buzlanma önleyici özellikli cihazlarda bulunan nem, soğutma bölmesinin arka kısmına çarparak donar. Sonrasında tekrar çözülerek eritilir. Su damlası oluşmasının sebebi de budur.
Buzdolabım sesli çalışıyor Büyükçekmece Buzdolabı Servisi
Buzdolabı çalışırken ses çıkarması belirli bir seviyeye kadar normal karşılanmaktadır. Ancak cihazınızın bulunduğu ortamın ısısının değişmesi sonucunda daha çok ya da daha az gürültü ile çalışması mümküdür. Fakat rahatsız edici düzeyde bir cızırtı ya da gürültülü bir çalışma söz konusu ise, cihazınızın bulunduğu zeminde bir problem olabilir. Buzdolabınız eğer düz bir zeminde değilse ya da zayıf bir zemindeyse gürültü yaparak çalışabilir.

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi Telefonu

Büyükçekmece Buzdolabı Servisi telefonu : Bize 0212 881 25 55 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Büyükçekmece Buzdolabı Servisi olarak sizlere hizmet etmekten gurur duyarız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Etiket : Esenyurt Buzdolabı Servisi,Avcılar Buzdolabı Servisi,Beylikdüzü Buzdolabı Servisi,Büyükçekmece Buzdolabı Servisi,Bahçeşehir Buzdolabı Servisi,Gürpınar Buzdolabı Servisi,Yakuplu Buzdolabı Servisi,Esenyurt Buzdolabı tamircisi,Avcılar Buzdolabı tamircisi,Beylikdüzü Buzdolabı tamircisi,Büyükçekmece Buzdolabı tamircisi,Bahçeşehir Buzdolabı tamircisi,Gürpınar Buzdolabı tamircisi,Yakuplu Buzdolabı tamircisi

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: