Mustafa Kemal Paşa, Nergis Sokağı No:144, 34320, 34320 Avcılar/İstanbul
trende

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

21.09.2021
84
Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Seren Servis  15 Yılı aşkın süredir Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi olarak hizmet vermektedir. Tüm markalı tüm beyaz eşya arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlarla beyaz eşya tamiri ve garantili servis hizmeti ile firmamız Esenyurt ve bölgesinde randevulu hizmet ve %100 Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Sektördeki başarı basamaklarını çok hızlı bir şekilde tırmanmış olan firmamız bunun bir tesadüf olmadığını ortaya koymuş olduğu hizmetlerle göstermiştir.Müşterilerin memnuniyet oranlarına göz atıldığında firmamızın bugünkü bulunmuş olduğu konumun büyük bir başarı hikâyesi olduğu yadsınamaz bir gerçektir.Bunun sağlanabilmesi için kuruluş günümüzden bu ana kadar herkesin büyük bir özverisi bulunmaktadır.
Ülkemizde faaliyet göstermiş olduğumuz sektördeki kalite standartlarını adeta yeniden oluşturmuş durumdayız.Birçok firma bizim belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına ulaşmak için çaba gösterirken firmamız şimdiden gelecek günler adına yenilikler tasarlamakta ve farklılıklar planlamaktadır.Bu noktada gıpta edilen pek çok uygulama ve hizmetin standart hale getirilmiş olduğu kurum bünyesinde yer alması gurur vericidir.
İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Üretim ve hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektirEsenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizlere Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi olarak hizmet vermekteyiz. Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi olarak buzdolabınızda oluşabilecek tüm arızalar için sürekli olarak hizmetinizdeyiz. Birçok marka buzdolabında, bize ulaştığınız takdirde buzdolabı markanıza göre alanında uzman ve yetkili buzdolabı tamirci ekibimizi adresinize yönlendirerek sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi sizlere müşteri memnuniyeti odaklı servis deneyimi sunmaktadır. Konusunda uzman ve uzman ekibimiz ile zamanında ve doğru müdahaleler ile buzdolabınızda meydana gelen arızaları en kısa sürede çözecektir. Beyaz eşya servis merkezimize bildirdiğiniz tüm buzdolabı problemi bildirimleriniz, alanında uzmanlaşmış kalifiye teknik servis ekibimiz tarafından incelenerek size geri dönüşümde bulunulacaktır.

 

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi  olarak, kullandığımız yedek parçalara ve profesyonel işçiliğimize oldukça güveniyoruz. Bununla birlikte tamir sonrasında tüm müşterilerimize parça garantisi veriyoruz.
Sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibimiz ile buzdolaplarınızı en kısa sürede tamir etmek için çalışıyoruz.Evlerinizde ya da işyerlerinizde buzdolapları zamanla arızalanabilir ve sizi zor duruma sokabilir. Bu durumda yapmanız gereken tek şey online servis talebi formunu doldurarak bize ulaşmak. Uzman ekibimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi  olarak yaptığımız tamir sonrasında kullandığımız parçalar için garanti veriyoruz. Sizlere buzdolabınızın sorununu gidermek için en iyi teklifi veriyor, daha sonra isteğiniz doğrultusunda tamir işlemine başlıyoruz. Buzdolabı tamir ekibimiz, alanında uzmanlaşmış ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi, buzdolabınızın arızasını gidermekle birlikte, bir daha arıza yaşamamanız için sizlere gereken bilgileri vermektedir. Uzman kadromuzdan hızlı ve güvenli bir buzdolabı tamir servisi hizmeti almak istiyorsanız online servis talebi formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya servis merkezi olarak tüm hizmetlerde parça garantisi sunmaktayız. Buzdolabı teknik servis olarak, gün içi ve hızlı bir hizmet sağlayarak müşterilerimizin sahip olduğu ürünlerden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikayetlerinin ve cihazlarla yaşanan sorunların en aza indirgenmesini amaçlamaktayız. Bununla birlikte, buzdolabı tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli olarak sizlerden gelen talepleri kontrol etmekte ve hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamaktadır.

Servis hizmetlerimiz İstanbul’un tüm ilçelerine teknik destek sağlayarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı amaçlar. 7/24 destek ve bakım onarım hizmeti sağlayarak ve güvenli hizmet sunarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Bunun yanında servis merkezi olarak bizlere başvuruda bulunan ve teknik destek ve tamir ihtiyacı olan  tüm müşterilerimize, gerekli ihtiyaçlarını hem ekonomik hem de profesyonel olarak karşılıyoruz.

Bu noktada profesyonel,Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi ekibimiz, müşterilerimize yardımcı olmak için sürekli teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve sizlere en iyi servis hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Hızlı servis olanağımız ile müşterilerimizin mağduriyetini en aza indirgemeyi amaçlıyor ve bunun için sürekli çalışıyoruz. Uzman ve eğitimli kadromuz ile her daim müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edindik.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Tüm ev tipi buzdolaplarında, birçok markada tamir servisi hizmeti veriyoruz. Geniş yedek parça stoğumuz ile birçok ev tipi buzdolabı markasına geniş kapsamlı buzdolabı tamir servisi hizmeti vermekteyiz. Bunun yanında alanında uzman Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile her yere üstün teknik destek hizmeti vermekteyiz.

Evlerinizde ya da işyerlerinizde arızalanan buzdolapları için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Uzman Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi ekibimiz ile en kısa sürede geri dönüş yapacak ve yerinde ve kaliteli hizmet ile sizlerin sorununu çözeceğiz.

buzdolabı-servisi

Beyaz eşya servis merkezi, sizlere sanayi tipi buzdolaplarınızın arızasında da yardımcı oluyor. Sanayi tipi buzdolabınız varsa, karşılaştığınız her türlü tamir ve bakım durumu için bizleri arayabilir, teknik servis talep edebilirsiniz.

Sanayi tipi buzdolaplarında değişmesi gereken parçalarınız için kaliteli yedek parçalar kullanıyor ve kullandığımız her parça için garanti veriyoruz. Buzdolabı tamir servisi olarak sorunlarının hızlı çözümü için çalışıyoruz. Birçok marka ve model sanayi tipi buzdolabı servis desteği için sitemizde bulunan online formu doldurup bizlerden servis talep edebilirsiniz.

Sanayi buzdolabı servisi olarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir hizmet deneyimi sunmayı hedef edinmekle birlikte, soğutma sisteminizin gerekli olduğu durumlarda tamirini yapıyor ve bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya servis merkezi olarak, tüm marka ve model sanayi tipi buzdolabı tamirlerinde alanında uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde bizlerle iletişime geçebilir, hızlı ve güvenilir servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sanayi tipi buzdolabı servis hizmetlerinde müşterilerimize düzenli servis bakımı sunarak, cihazlarından maksimum seviyede verim almalarını sağlıyoruz. Zamanında ve düzenli olarak yapılan bakım çalışmaları, ekipmanlarınızın çok daha uzun süre çalışmasını sağlar.

Bununla birlikte düzenli servis bakımı, cihazınızın ömrünü uzatır, sistem verimliliğini arttırır ve enerji giderlerinden tasarruf sağlayarak sizlere daha iyi bir cihaz deneyimi sunar. Eğer sanayi tipi buzdolaplarınızda herhangi bir arıza ile karşılaşırsanız ya da düzenli olarak bakım onarım çalışmalarımızdan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için internet sitemizde servis talep formu bulunmaktadır.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Ev ya da işyerlerinizde kullandığınız buzdolaplarınızda zamanla performans düşüşü yaşanabilir ya da aniden arızalanabilir. Bu gibi durumlar, pek çok insanı zor duruma düşürmektedir. Buzdolaplarınızın tamiri aynı gün içinde yapılmadığı takdirde mağduriyetiniz artacaktır.

Bu noktada beyaz eşya servis hizmeti olarak buzdolabı arızalarınızı anında çözüme kavuşturuyoruz. Herhangi bir arıza yaşadığınızda ya da buzdolabınızda performans düşüklüğü gibi problemler yaşadığınızı hissettiğinizde, bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden uzman servis kadromuz ile evlerinize gelerek sorunlarınızı tespit edecek ve isteğiniz doğrultusunda tamir işlemlerimizi gerçekleştireceğiz.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Buzdolaplarınızda herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde öncelikle internet sitemizden servis talep formu doldurun. Daha sonra çağrı merkezimiz size geri dönüş yapacaktır. İsteğiniz doğrultusunda size en yakın ekibimiz, en kısa sürede belirttiğiniz adrese gelir ve sorununuzu tespit edilir. Daha sonra uzman kadromuz tarafından, yine sizin isteğiniz doğrultusunda anında tamir hizmeti gerçekleştirilir. Bazı durumlarda buzdolaplarını servis formu ile kendi tamir atölyemize alıp, tamir hizmetini burada gerçekleştirmekteyiz.

İsteğiniz doğrultusunda ekibimiz belirtilen adrese gelir ve sorununuzu en kısa sürede çözmeye çalışır. Kaliteli, yerinde ve hızlı buzdolabı servis imkanlarımızdan yararlanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Tüm servislerimizde müşteri memnuniyeti ilkesini baz alarak sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi telefon numarası

Belirtmek isteriz ki Buzdolabı beyaz eşyanızı sıfır aldıysanız ve cihaz garantiniz devam ediyorsa lütfen yetkili servisi ile onarımı konusunda görüştükten sonra anlaşma sağlayamadığınızda bizimle iletişime geçiniz. Beyaz eşyanızın garantisi sona erdiyse Seren Servis Teknik Servis sizlere en uygun fiyatlarla tüm ütünlerinize montaj ve parça değişim desteği sunmaktadır. Uzman ekipler tarafından onarılmayan beyaz eşyalarınız ürünlerde performans kaybı yaratabileceği gibi çeşitli arızalanmalara sebep olabilir. Lütfen bireysel anlamda hizmet veren kişilerden ve deneyimsiz tamircilerden uzak durunuz.

Bizler Özel Malatya Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak satış sonrası garantisi sona eren tüm ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz.Bütçe dostu fiyatlarımızdan kısa sürede faydalanmak ve servis kaydı oluşturmak isterseniz telefonlarınızı bekliyor olacağız.

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için … Saygılarımızla.

Çekinmeden Hemen Bizi Arayın 0 212 694 46 76 – 0 212 881 25 55

Esenyurt Grundig En yakın Buzdolabı tamircisi

Servis Talebiniz Olduğunda Size En Yakın Gezici Ekibimiz En Kısa Sürede Belirttiğiniz Adrese Ulaşır Ve Sorununuzu Giderir. Mümkün Olduğu Müddetçe Cihazınıza Sizin Ortamınızda Hızlı Müdahale Edilmekte, Gerek Görüldüğü Takdirde Servis Formu Karşılığında Atölyemize Alınmaktadır.

 

Çankaya Buzdolabı Servisi olarak biliyoruz ki günümüzün en büyük buluşlarından birisi buzdolaplarıdır.Çünkü yiyeceklerimizi evimizde ideal soğuklukta tutarak taze kalmalarını sağlayan uzun zaman içerisinde yiyeceklerimizi taze tutan buzdolapları,mevsiminde yetişen ürünleri sizlere yılın her zamanında aynı tazeliğiyle sunuyor özellikle yaz günlerinde soğuk su ihtiyacınızı karşılayan yazın biriktirdiğiniz ürünleri kışın mutfaklarınızda kullanmanızı sağlayan bu cihazlar günümüzde hayatımızdaki yerini her geçen gün arttırıyor.Çankaya’de artık her evde hemen hemen bir buzdolabı var ve bu cihazlar diğer yıllara oranla satış oranlarını arttırmaya devam ediyor.Ülkemizde de çeşitli markaların bizlere sunduğu kaliteli ürünlerle yıllardır aşina olduğumuz bir teknoloji haline geldi buzdolabı.Beyaz eşyaların bir numarası olan bu cihazlarımız maalesef gün gelip arızalanabiliyor.

Esenyurt Grundig En yakın Buzdolabı tamircisi

Evinizde klasik veya nofrost özellikli buzdolabı kullanıyor olabilirsiniz.Birgün istemediğiniz bir şekilde buzdolabınızın soğutmadığını fark ettiniz.Veya buzlanma yaptığını alt tarafının soğutmadığını gördünüz.Telaşla yiyeceklerinizin bozulmadan Çankaya buzdolabı tamircisi arıyorsunuz.Karşınıza bir çok firma gerek avantajları gerek dezavantajları ile karşınıza çıkacaktır.Veya buzdolabınız için İzmir Çankaya motor değişimi (kompresör) fiyatları sorgulamak istiyorsunuz.Soğutma teknolojilerinde hizmet veren firmamız 1990’lı yıllardan bu yana bu sektörde olmanın verdiği özgüvenle evinizde kullandığınız buzdolabınızda meydana gelebilecek tüm arıza çeşitlerinde yanınızda! Çünkü firmamız yaklaşık 30 yıldır birçok buzdolabının soğutma sorununu giderdi birçok kez motor değişimi yaptı kazandığı tecrübelerle usta çırak hiyerarşisinde personeller yetiştirdi.

Esenyurt Grundig En yakın Buzdolabı tamircisi

Ve bugün Çankaya bölgesinin her noktasına hitap edecek bir teknik servis haline geldi.Şimdi ise aynı özveri ve çalışmayla servis kapasitesini arttırıyor sağladığı bütçe dostu fiyatlarla müşteri çevresini arttırmaya devam ediyor.Eğer evinizdeki buzdolabı arızalandıysa fiyat ve tamir konusunda endişe etmeyin bütçe dostu fiyatlarımız birden çok seçeneğimiz ile sizleri pahalı fiyatlarla karşı karşıya bırakmıyor buzdolabınızı Çankaya içerisinde en kısa sürede tamir ediyoruz.7/24 hizmet veren web sayfamız ile Çankaya Buzdolabı Servisleri olarak telefonlarınızı bekliyor olacağız.

buzdolabı tamircisi

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi Tamir Fiyatları

İzmir Çankaya bölgesinde ikamet ediyorsanız ve buzdolabınız bozulduysa fiyatlar gözünüzü korkutmasın.Çünkü alanında uzman buzdolabı tamircilerimiz ile sizlere birçok seçenek sunuyor uygun fiyatlara cihazınızı tamir ediyoruz.Sizde indirimli fiyatlarımızdan kaliteli ve kurumsal bir firma aracılığıyla faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Çankaya’de nerede olursanız olun birçok aracımızla sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.Bizlere ulaştığınız taktirde buzdolabınızın tamiri konusunda en fazla 2 saat aralığında verdiğiniz adreste oluyor arıza tespiti yaparak soğutma sorununuzu kısa sürede gideriyoruz.Bizlere ulaşmanız için tek yapmanız gereken telefon numaralarımızdan iletişime geçmektir.

 

Çankaya Buzdolabı Servisi olarak istatiksel verileri incelediğimizde müşterilerimizin beklentilerinin %35’i ilgi ve çözüm oluyor.Bunun farkında olduğumuz için her geçen gün avantajlarımızı arttırıyor inovasyonlarla gelişerek teknolojik imkanlarımızı genişletiyoruz.Çünkü birincil amacımız sizlerin teknik sorununu en kısa sürede gidermek.

 

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Beyaz eşya tamircisi Küçükçekmece bölgesine bağlı bulunan tüm semtlere beyaz eşya tamir hizmeti vermekteyiz.

Küçükçekmece Buzdolabı servisi, Buzdolabı tamircisi olarak bozulan, arıza yapan buzdolabı cihazınız 2 Yıl servis garantisi altındadır.

Aynı parçanın tekrar bozulması durumunda ücret talep etmiyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için elimizden gelen her türlü garantiyi vermekteyiz.

Gittiğimiz bir çok işlerde müşteri şikayetlerinden en belirgin olanı tamirci yaptığı işe garanti vermemesi..! Değiştirdiği parçanın arkasında durmaması,

Müşteriye gereken ehemmiyeti göstermemesi, telefona çıkmaması gibi sorunlar başta yer almaktadır. Bizde bu mağduriyetlerin yaşanmaması için müşteri haklarını tam olarak korumaktayız.

Müşteri ödediği paranın tam olarak karşılığını hatta fazlasını vermekteyiz. Ayrıca elimizden geldiği kadar arıza yapan buzdolabını yerinde tamir vede bakımını yapmaktayız.

Önemli Not..; Nofrost buzdolabı bazen elektrik kesintisinden dolayı defrost işlemini tamamlayamaz ve rezistanslar buzu erimesi için gereken zamanın oluşmaması durumunda  buzu eritme işlemi gerçekleşmez..!

Bunun sonucunda buzdolabı üstü soğutuyor altı soğutmuyor gibi arızalar meydana gelebilir..! Bu problemin üstesinden gelmek için buzdolabı fişi çekilir ve her 2 kapı açık bırakılır.

En az 24 saat Buzdolabı kapıları açık bekletilmelidir..! Aksi taktirde buz erimeden fiş takılır ise yine aynı sorun ile karşılaşırız. Yada yazın bazen içeceklerimiz çabuk soğuması için difriz’e koyarız..!

Eğer şişe cam ise patlaması büyük bir ihtimaldir. Bunun sonucunda difriz’e dökülen sıvı evoparatörü tıkar ve yine aynı hata ile karşılaşırız.

Bunun üstesinden gelmek için ise yukarıdaki yazıda yazdığımız gibi buzdolabı fişini çekip en az 24 saat beklemek gerekecektir.

Esenyurt Grundig Buzdolabı Servisi-Tamircisi

Buzdolabı parça bakımları, buzdolabının daha uzun süre dayanmasına bile yardımcı olabilir, birkaç basit önlem kullanım ömrünü uzatabilir ve tüketimi de azaltabilir.

Düşünmeye alışkın olduğumuzdan farklı olarak, buzdolabı çok hassas bir cihazdır, birden fazla nedenden ötürü basit bir aşırı yükleme, sigorta attırması buzdolabınınn verimliliğini azaltabilir ve tüketimini artırabilir.

Buzdolapları günümüzde önem arz eden ürünlerden birisidir. Farklı marka ve modellerd ekullanılan buzdolapları zaman zaman arıza meydana getirdiğinde buzdolabı arızalarının çözümleirni bulmak ve bir buzdolabı tamircisinden destek alınması gerekir.

Fethiye buzdolabı tamircisi ustalarımız ise garanti süresi dolan her marka ve model buzdolabı arızalarında kalıcı çözümler üretmektedir. Fethiye neresinde olursanız olun bir telefon kadar uzağınızdayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: